Cozy And Modern Studio

Belangrijkste voorzieningen

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 3 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Cozy And Modern Studio Athene is op 11-minuten loopafstand van het Nationaal Archeologisch Museum van Athene gelegen.

    Het centraal gelegen appartement is op 2 km afstand van het Herakleidon-museum genesteld. Tempel van de Olympische Zeus is op 25 minuten wandelen van het appartement gelegen.

    Cozy And Modern Studio is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken.

    Het appartement is tevens voorzien van een kitchenette. De centraal gelegen accommodatie in Athene is gesitueerd op een paar stappen verwijderd van Metaxourgeio metrostation. Er is een terras als een plekje om rust te nemen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00002703910
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Cozy And Modern Studio Athene

    Cozy And Modern Studio is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cozy And Modern Studio Athene Keuken foto Cozy And Modern Studio Athene Kamer foto Cozy And Modern Studio Athene Toiletten foto Cozy And Modern Studio Athene Bedden foto Cozy And Modern Studio Athene Faciliteiten foto Cozy And Modern Studio Athene Faciliteiten foto Cozy And Modern Studio Athene Kamer foto Cozy And Modern Studio Athene Bedden foto Cozy And Modern Studio Athene Keuken foto Cozy And Modern Studio Athene Kamer foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Cozy And Modern Studio Athene

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Cozy And Modern Studio Athene

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cozy And Modern Studio Athene